Kodėl reiktų rinktis Kuvings

Tyli ir labai stilinga

Sulčiaspaudė užuot sutrynusi vaisius ar daržoves, lėtai spaudžia sraigtu ir tai leidžia išsaugoti visas maistines medžiagas ir fermentus.

Garantinis aptarnavimas

Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik sulčiaspaude, bet ir techniniu aptarnavimu. Įsipareigojame visus gedimus pašalinti per 24 valandas.

Itin saugus

Indikatoriai ant prietaiso korpuso žymi vietas, kaip teisingai surinkti sulčiaspaudę, todėl ji veiks tik tuo atveju, jei visos dalys bus tinkamai surinktos, o viršutinis dangtis tinkamai uždarytas.

Mažiau išspaudų

Su Kuvings Juice Chef išspausite iki dviejų kartų daugiau sulčių nei įprasta sulčiaspaude, tuo pačiu ir atliekų susidaro gerokai mažiau.

Puiki konsistencija

Sulčiaspaudė užuot sutrynusi vaisius ar daržoves, lėtai spaudžia sraigtu- vos 60 apsisukimų/min. greičiu ir tai leidžia išsaugoti visas maistines medžiagas ir fermentus.

Patogus prietaisas

Galima išspausti didelį kiekį tos pačios rūšies sulčių neardant sulčiaspaudės išvalymui, silikoninis valytuvas puikiai valo sietelio angeles ir neleidžia joms užsikimšti

Ilgiau šviežios

Lėto spaudimo būdu neįtraukiamas oras, todėl sultys nesioksiduoja ir ilgiau išlieka šviežios, atrodo daug estetiškiau, todėl klientą sužavės ne tik skonis, bet ir išvaizda.

Ilgas veikimas

Sulčiaspaudė pritaikyta komerciniam naudojimui. Galite spausti sultis nestabdydami prietaiso net iki 24 valandų.